آب مرکبات گیری بوش مدل MCP3500

جدید

145,000 تومان

Give a Name

 کوچک و کاربردی - ظرفیت آبگیری کمی کمتر از یک لیتر - ساخته شده از جنس پلاستیک - جنس صافی از پلاستیک - توان 25 وات - دارای مخزن آبمیوه ساخته شده از جنس پلاستیک با ظرفیت 0.8 لیتر - نحوه عملکرد به صورت دکمه فشاری - دارای چرخش دو طرفه - تعداد 1 عدد سری آب مرکبات گیری - قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک - دارای درپوش ضد گرد و غبار - دارای قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی - دارای محفظه جمع‌آوری سیم برق و پایه ضد لغزش

محصولات مرتبط

توضیحات

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP3500، از مدل های بسیار کاربردی می باشد که با توجه به سایز کوچک خود، ظرفیت آبگیری آن تنها کمی کمتر از یک لیتر است. جنس مخزن، بدنه و صافی این آب مرکبات گیری، از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است.

این آب مرکبات گیری تک کاره بیشتر ویژگی ها و امکانات مدل های پیشرفته تر را دارد و در نتیجه برای افرادی که تنها قصد تهیه آبمیوه خانگی را دارند، مقرون به صرفه می باشد. توان این دستگاه ۲۵ وات است و نحوه ی عملکرد آن به صورت دکمه ی فشاری می باشد.

آب مرکبات گیر MCP3500، دارای ۱ عدد سری آب مرکبات گیری است و قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک را دارد.

شما می توانید پس از هربار استفاده از این دستگاه لوازم جانبی آن را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید و بجز موتور بقیه ی قطعات را تمیز کنید. چرخش دو طرفه دستگاه حین آبمیوه گیری باعث عصاره گیری عالی مرکبات می شود و درپوش ضد گرد و غبار آن، از ورود گرد و غبار مواد آلوده به آبمیوه جلوگیری می کند.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، این محصول بسیار کوچک است و فضای کمی را اشغال می کند، همچنین علاوه بر این، دارای محفظه ی جمع آوری سیم برق نیز میباشد که از آسیب دیدن سیم و جاگیر بودن آن جلوگیری می کند.

همچنین پایه ضد لغزش این آب مرکبات گیر، این اطمینان را به شما می دهد که حین استفاده تکان نخورده و آب گیری میوه ها را برای شما آسان خواهد کرد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.