آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

309,000 تومان

Give a Name

عصاره‌گیری عالی به دلیل حرکت چپ و راست مخروط -  مخروط بهینه برای میوه‌های کوچک (لیمو) و بزرگ (پرتقال) - موتور قدرتمند 40 واتی - تُنگ شیشه‌ای با ظرفیت 1.000 میلی‌لیتر -  امکان استفاده بدون شیشه -  درپوش عرضه‌شده برای سرو راحت و نگهداری در یخچال - الک از جنس استیل ضد زنگ برای دوام بیشتر -  همه پلاستیک‌های در تماس با غذا بدون BPA هستند -  قابلیت ضد چکه - قابلیت شستن قطعات داخل ماشین ظرفشویی - نگهداری آسان، درپوش برای تُنگ شیشه‌ای -  پوشش ضدگرد و غبار

محصولات مرتبط

توضیحات

تا چندی پیش، آبمیوه گیری های دستی برای تهیه ی آبمیوه های خانگی استفاده می شدند که هم بطور کامل عصاره ی میوه را نمی گرفتند، هم تمیز کردن دستگاه و محیط دشوار بود. به این منظور، شرکت بوش انواعی از آب مرکبات گیر را طراحی کرده است که دقیقا کار همان آبمیوه گیری های سابق را بصورت برقی انجام می دهند.

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW، دارای مخروطی است که بدلیل حرکت به چپ و راست، عصاره گیری را به بهترین نحو انجام می دهد و برای میوه های کوچک مانند لیمو و یا بزرگ مثل پرتقال، مناسب می باشد.

آب مرکبات گیری بوش مدل MCP72GPW

این دستگاه تک کاره قطعات زیادی ندارد، هم فضای اندکی را اشغال می کند و هم قابلیت جابجایی دارد. پارچ مخلوط کن MCP72GPW، ظرفیت ۱.۲ لیتری داشته و به راحتی نیاز روزانه شما را برطرف می کند. این پارچ به همراه تنگ شیشه ای یک لیتری و دیگر قطعات جانبی دستگاه، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشند. همانطور که می دانید BPA ماده ای است که به راحتی از پلاستیک جدا می شود، وارد غذا می شوند و منجر به بروز بیماری می شوند.  برای جلوگیری از این موضوع، قسمت های پلاستیکی این دستگاه که در تماس مستقیم با غذا هستند، بدون BPA میباشند.

آب مرکبات گیری MCP72GPW با موتور ۴۰ واتی، دارای در پوشی برای تنگ شیشه ای است که باعث سرو راحت و نگهداری آسان در یخچال می شود. البته شما می توانید بدون شیشه نیز از این دستگاه استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن قابلیت ضد چکه برای جلوگیری از کثیف شدن محیط آبمیوه گیری، پوشش ضد گرد و غبار و الک از جنس استیل ضد زنگ برای دوام بیشتر می باشد. اگر شما بدنبال محصولی هستید که تنها عمل آبمیوه گیری را با کیفیت بالا برای شما انجام دهد، این دستگاه نیاز شما را به خوبی پوشش می دهد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.