جدید اجاق گاز صفحه بوش مدل PCR915B91E مشاهده عکس بزرگتر

اجاق گاز صفحه بوش مدل PCR915B91E

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

2,199,000 تومان

Give a Name

اجاق گاز صفحه 90 سانتی‌متری - نوع رومیزی توکار - دارای 5 شعله - فولاد ضد زنگ - آسان برای استفاده از دستگیره کنترل جلو - دارای فندک خودکار - ابعاد  915×50 

محصولات مرتبط

توضیحات

اجاق گاز از مهمترین وسایل هر آشپزخانه می باشد و با وجود اینکه انواع مایکروفرها و وسایل مختلف پخت و پز تولید شده اند. اما هرگز نمی توانند جایگزین اجاق گازها شوند.

اجاق گاز PCR915B91E ساخت کمپانی نام آشنای بوش از محصولات رومیزی توکار می باشد که امروزه بسیار رایج هستند و با وجود قیمت بالاتر از انواع معمولی، اما مورد استقبال قرار گرفته اند.

دلیل این موضوع انعطاف پذیری و کم جا بودن این مدل از اجاق گازها است. اجاق گازهای توکار برای آشپزخانه هایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب می باشند.

اجاق گاز صفحه بوش مدل PCR915B91E

اجاق گاز صفحه بوش مدل PCR915B91E، دارای ۵ شعله شامل ۱ شعله سریع، ۲ شعله استاندارد، ۱ شعله اکونومی و ۱ شعله دوگانه ی پلوپز می باشد؛ بنابراین به پخت و پز سریع شما کمک می کند و مسلما با ۵ شعله به خوبی نیاز شما را برطرف می نماید.

مزیت دیگر این اجاق گاز دارا بودن ترموکوپل می باشد که از نکات پر اهمیت اجاق گاز است. ترموکوپل یکی از قطعات ایمنی است که بلافاصله پس از خاموش شدن شعله، گاز را قطع می نماید و از خطرات احتمالی جلوگیری می کند.

اجاق گاز صفحه PCR915B91E، دارای فندک خودکار می باشد و برای روشن کردن آن نیازی به کبریت و فندک ندارید. همچنین با ابعاد ۹۱۵×۵۲۰×۴۵ میلی متر و وزن ۱۹ کیلوگرم از جنس فولاد ضدزنگ و آسان برای استفاده از دستگیره کنترل جلو می باشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.