جدید فروش ویژه !  NordicTrack treadmill Commercial CT مشاهده عکس بزرگتر

NordicTrack treadmill Commercial CT

جدید

14,520,000 تومان

Give a Name

تحمل وزن 160 کیلوگرم -قدرت موتور 3.5 اسب بخار - دارای 4 نمایشگر LED و صفحه نمایش 7 اینچی با کیفیت بالا - دارای 20 برنامه تمرینی - صفحه نمایش نشانگر سرعت، زمان، مسافت، ضربان قلب، کالری مصرفی،مدت زمان تمرین - دارای گیرنده تلویزیون دیجیتال - ابعاد تسمه 50*152 سانتی متر - وزن دستگاه 135 کیلوگرم - دارای فن خنک کننده - سرعت 20-0 کیلومتر در ساعت - شیب قابل تنظیم 12%-0 -  ابعاد دستگاه در حالت باز طول: 140- عرض: 98- ارتفاع: 200 سانتی متر - ابعاد دستگاه در حالت بسته : عرض: 107- ارتفاع: 210 سانتی متر - کشور سازنده چین تحت لیسانس آمریکا

محصولات مرتبط

توضیحات

كشور چين امروزه از كشور هاي صنعتي و فعال در زمينه محصولات و تجهيزات ورزشي است، بعنوان برترين تجهيزات ورزشي ساخته شده توسط اين كشور ميتوان به تردميل و اسكي های فضايي اشاره كرد.

تردميل هاي خانگي و باشگاهي كه توسط اين كشور ساخته ميشوند جزء با كيفيت ترين انواع تردميل در جهان هستند كه با قيميت مناسب تري نسبت به كشور هاي اروپايي عرضه مي گردند. كمپاني Nordic Track چين محصولات خود را تحت ليسانس آمريكا عرضه ميكند، تردميل مدل commercial CT با وزن ١٣٥ كيلو گرمي از محصولات اين كمپاني است كه تحمل وزن تا ١٦٠ كيلوگرم را دارد.

صفحه نمايش ٧ اينچي به همراه ٤ نمايشگر LED اطلاعاتي مانند: سرعت و زمان، مسافت همراه با ضربان قلب و مقدار كالري مصرفي و همچنين مدت زمان تمرين را، نشان ميدهند. كاربران اين مدل، ميتوانند از ٢٠ برنامه تمريني ارائه شده خود تردمیل استفاده كنند تا تمرين و ورزش كارآمدتر و موثرتري داشته باشند.

در تردمیل مدل Commercial CT تسمه اي به ابعاد ٥٠*١٥٢ به كمك يك موتور الكتريكي با قدرت موتور ٣/٥ اسب بخار روي دو غلتك به حركت در مي آيد. هم اكنون تردميل هاي مدرن برنامه هاي پياده روي و دويدن متنوعي را با استفاده از تغيير سرعت و شيب ايجاد مي كنند كه تغيير شيب در اين مدل ١٢٪‏ _٠ است.

تردميل commercial CT، مجهز به فن خنك كننده است كه از ويژگي هاي خوب يك تردميل به شمار ميرود زيرا از داغ كردن دستگاه در طول تايم تمرين جلوگيري ميكند تا آسيب رسيدن به موتور را به حداقل برساند.

اين تردميل از نوع تاشو است كه به سادگي بسته ميشود و فضاي كمتري اشغال ميكند و مناسب براي افراديست كه در منزل فضاي كافي براي ورزش و تردميل ندارد در نتيجه ميتوانند پس از هربار استفاده آن را جمع كنند كه عرض اين مدل در حالت بسته به ١٠٧ سانتي متر و ارتفاعش به ٢١٠ ميرسد در حاليكه طول اين تردميل در حالت باز ١٤٠ سانتي متر و عرضش به ٩٨ سانتي متر ميرسد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.