جدید تلفن باسیم پاناسونیک مدل KX-TS580MX مشاهده عکس بزرگتر

Panasonic KX-TS580MX Phone

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

Give a Name

ابعاد 196x190x95 میلی متر - وزن 685 گرم - دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره 50 کاربر - دارای نمایشگر - بلندگوی دیجیتال - Caller ID - منبع برق خط تلفن و سه عدد باتری AA

محصولات مرتبط

توضیحات

همانطور که می دانید امروزه تلفن های بی سیم جایگزین تلفن های با سیم قدیمی شده اند و مسلما اصلی ترین دلیل این امر، دسترسی بسیار آسان به این نوع تلفن ها و قرار دادن آن ها در هر نقطه از منزل می باشد.

تلفن باسیم پاناسونیک مدل KX-TS580MX

گوشی تلفن KX-TS580MX از محصولات با سیم شرکت پاناسونیک می باشد که با ابعاد ۹۵×۱۹۰×۱۹۶ میلی متر و وزن ۶۸۵ گرم، نیاز روزانه ی شما را برطرف خواهد کرد. این تلفن در مقایسه با مدل های جدید و بی سیم پاناسونیک از امکانات بسیار محدودی برخوردار است، دفترچه ی این تلفن توانایی ذخیره ی ۵۰ شماره ی ضروری را دارد و نمایشگر آن، Caller ID شخص تماس گیرنده را برای شما نمایش خواهد داد.

نکته ی قابل توجه در طراحی این دستگاه، دکمه های بسیار بزرگ آن می باشد که به کمک این ویژگی، شماره گیری برای افراد سالمند و یا کودکان بسیار آسان می شود.

منبع برق این دستگاه خط تلفن و سه عدد باتری AA می باشد، این تلفن که دارای یک خط تماس می باشد، فاقد منشی تلفن و امکان برقراری تماس با پایه دستگاه بوده اما بلندگوی دیجیتال آن، امکان مکالمه حین انجام کار را به شما می دهد.

توصیه میشود اگر ویژگی ها و امکانات متنوع تلفن برای شما اهمیت چندانی ندارد، می توانید گوشی تلفن پاناسونیک KX-TS580MX که بخصوص مناسب برای افراد سالخورده می باشد را در دو رنگ سفید و مشکی تهیه کنید.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.