جدید جاروبرقی بوش مدل BGL7200 مشاهده عکس بزرگتر

جاروبرقی بوش مدل BGL7200

جدید

1,025,000 تومان

Give a Name

وزن 5.5 کیلوگرم - نوع جاروبرقی کیسه دار - قدرت موتور 2000 وات - دارای سیم جمع کن خودکار - دارای لوله تلسکوپی - دارای فیلتر بهداشتی- دارای پاکت جارو برقی - توضیحات پاکت جارو برقی: Type G - دارای نشانگر پر بودن مخزن - طول کابل برق 12 متر - گنجایش مخزن جارو برقی5 لیتر 

محصولات مرتبط

توضیحات

BGL7200 Vacuum cleaner

همانطور که می دانید جاروبرقی یکی از مهم ترین وسایل نظافتی منزل است و وجود انواع بخارشوی ها، تی و...، هرگز نقش این دستگاه کمرنگ نمی شود.

جاروبرقی بوش مدل BGL7200، از محصولات ارزان قیمت این شرکت محسوب می شود که با توان قابل قبول ۲۰۰۰ وات، توانایی بالایی در جذب ذرات ریز گرد و غبار دارد.

BGL7200 Vacuum cleaner

جاروبرقی BGL7200 با وزن ۵.۵ کیلوگرم، به راحتی قابل حمل و نقل و جابجایی می باشد. مسلما برای شما هم پیش آمده است که حین تمیز کردن منزل، با مشکل کوتاهی سیم جاروبرقی روبرو شده اید و گاهی مدام مجبور به تعویض محل پریز شده اید. این دستگاه با سیم ۱۲ متری خود، فضای وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد و پس از اتمام کار بصورت خودکار جمع می شود. همچنین هرچه به پریز نزدیک تر شوید سیم بصورت خودکار کوتاه می شود و مزاحم کار شما نمی شود.

جاروبرقی بوش مدل bgl7200

جاروبرقی کیسه دار بوش مدل BGL7200، با فیلتر بهداشتی خود هوایی پاکیزه را به محیط می دهد و مانع از خروج گرد و غبار از فیلتر میشود. همچنین نشانگر تعبیه شده روی بدنه ی دستگاه، هنگام پر شدن کیسه شما رو مطلع میکند و به راحتی تعویض می شود.

جاروبرقی کیسه دار بوش مدل BGL7200

جاروبرقی BGL7200 گنجایش ۵ لیتری دارد و از فناوری Type G شرکت بوش می باشد. همچنین لوله تلسکوپی این دستگاه، با کوتاه و بلند شدن امکان دسترسی به نقاط مختلف منزل را به شما می دهد و نظافت را برای شما ساده تر خواهد کرد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.