جاروبرقی بوش مدل BGL72234

جدید

1,304,000 تومان

Give a Name

قدرت موتور 2200 وات -دارای لوله تلسکوپی- دارای فیلتر بهداشتی -  دارای فیلتر خروجی HEPA - گنجایش مخزن جارو برقی: 5 لیتر - جنس لوله کنفی - برس مخصوص پارکت - قابلیت تنظیم حداقل و حداکثر دور موتور - پارویی مخصوص جهت تمیز کزدن پارکت و سرامیک

محصولات مرتبط

توضیحات

bosch BGL72234 vacuum cleaner

جاروبرقی بوش مدل BGL72234، با موتور ۲۲۰۰ واتی قدرتمند خود، توانایی جذب ریزترین ذرات گرد و غبار را دارد و با فیلتر بهداشتی و فیلتر خروجی HEPA، تقریبا همه ی میکروب ها و باکتری ها محیط پیرامون را جذب می کند و هوای خروجی آن حین استفاده، بسیار پاکیزه می باشد و از ابتلا به بیماری های تنفسی جلوگیری می کند.

جاروبرقی بوش مدل BGL72234

این دستگاه که در رده ی جاروبرقی های کیسه دار قرار می گیرد، با مخزن ۵ لیتری خود، نیاز روزانه ی شما را برطرف می کند. از دیگر مزیت های این محصول، قابلیت تنظیم حداقل و حداکثر دور موتور می باشد؛ که شما می توانید با توجه به محیطی که باید پاکسازی شود، دور موتور را تنظیم کنید؛ بدیهی است هرچه دور موتور کمتر باشد، صدای تولیدی نیز کاهش می یابد.

لوله ی تلسکوپی استفاده شده در این جاروبرقی، دسترسی به نقاط مختلف را بسیار آسان می کند، بدین صورت که برای نقاط دور از دسترس، می توانید لوله را بلندتر کنید و بدون خم شدن، ناحیه مورد نظر را تمیز کنید.

bosch BGL72234 vacuum cleaner

همچنین جاروبرقی BGL72234، برای نظافت مناطق مختلف سری های متنوعی دارد. برای مثال، برس مخصوص پارکت، جهت آسیب ندیدن پارکت و سرامیک قرار داده شده و پارویی مخصوص جهت تمیز کردن پارکت و سرامیک می باشد.

از دیگر ویژگی های قابل توجه در این دستگاه، جنس لوله ی کنفی آن می باشد که انعطاف زیادی دارد و حین استفاده و خم و راست شدن سوراخ نمی شود و پارگی ایجاد نمی شود، در نتیجه کارایی و عمر جاروبرقی بالا می رود.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.