جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

جدید

1,509,000 تومان

Give a Name

ابعاد 480x320x275 میلی‌متر - وزن 7.7 کیلوگرم - نوع جاروبرقی کیسه دار - قدرت موتور 1600 وات - دارای لوله تلسکوپی- دارای فیلتر بهداشتی - دارای فیلتر خروجی HEPA - دارای پاکت جارو برقی - توضیحات پاکت جارو برقی: G ALL - دارای نشانگر پر بودن مخزن - میزان صدا: 74 دسی بل - گنجایش مخزن جارو برقی: 5 لیتر - سایر مشخصات: - کنترل متغیر مکش - نشانگر الکترونیک تعویض کیسه گرد و غبار - Transparent AirBumper™ برای بیشترین حفاظت مبلمان و دیوار - 4 چرخ کوچک فلزی و بادوام با ماندگاری بسیار طولانی - تجهیزات کمکی برای نگهداری سری غلتکی قابل تنظیم بسیار کم‌صدای SilentClean Premium برای نظافت قدرتمندتر - جعبه ابزار حرفه ای شامل برس مبلمان، ابزار مخصوص اثاثیه، ابزار بلند مخصوص درزها و 4 کیسه اضافی گرد و غبار - لوله تلسکوپی با قفل گیره‌ای - دسته Ergo Premium برای جاروکشی راحت - شلنگ مکش قدرتمند ساخته‌شده از مواد بافته‌شده و با ظاهر حرفه‌ای

محصولات مرتبط

توضیحات

جاروبرقی بوش BGL8PRO4

نظافت منزل همیشه دغدغه بانوان بوده است. اما خواه ناخواه بعد از گذشت 1 الی 2 روز، منزل با گرد و غبار و زباله ها ریز کثیف به نظر می آید.

حال اگر در خانواده، کودک نیز وجود داشته باشد، دیگر این حساسیت برای تمیز بودن منزل بیشتر نیز میشود. اما چاره کار استفاده از یک جاروبرقی پرقدرت میباشد که تمام ذرات گرد و غبار و زباله های ریز و درشت را با دقت و قدرت بالا جمع آوری نماید.

جاروبرقی بوش BGL8PRO4، با ابعاد ۲۷۵×۳۲۰×۴۸۰ میلی متر، دارای وزن نسبتا سبک ۷.۷ کیلوگرم می باشد و با قدرت متوسط ۱۶۰۰ وات به همراه فیلتر بهداشتی و فیلتر خروجی HEPA، ذرات ریز گرد و غبار را جذب می کند و هوای پاکسازی شده و عاری از میکروب و باکتری را به محیط پیرامون می دهد و از خروج گرد و غبار حین استفاده جلوگیری می کند.

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

جاروبرقی کیسه دار بوش BGL8PRO4، دارای پاکت GALL می باشد که هنگام پر شدن کیسه، نشانگر پر بودن آن را اطلاع می دهد و شما می توانید به راحتی آن را تعویض کنید.

۴ چرخ کوچک فلزی با دوام و ماندگاری بسیار طولانی، زیر این دستگاه تعبیه شده که جابجایی آن را برایتان آسان می کند.

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

هنگام خرید جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4، جعبه ابزار حرفه ای به شما تعلق می گیرد که شامل برس مبلمان، ابزار مخصوص اثاثیه، ابزار بلند مخصوص درزها و ۴ کیسه اضافی گرد و غبار می باشد که به نظافت آسان و کامل مبلمان و گوشه کنار های دور از دسترس کمک می کند.

همچنین نشانگر الکترونیک تعویض کیسه گرد و غبار، شما را از زمان پر شدن این ۴ کیسه با خبر می کند. دسته ی Ergo Premium این جاروبرقی برای جاروکشی راحت طراحی شده و شما می توانید با کنترل متغیر مکش، مکش مورد نظر خود را برای نواحی مختلف انتخاب کنید.

جاروبرقی بوش BGL8PRO4، دارای مخزن ۵ لیتری، صدای تولیدی ۷۴ دسی بل و شلنگ مکش قدرتمند ساخته شده از مواد بافته شده با ظاهری حرفه ای می باشد. شعاع کارکرد این محصول ۱۵ متر می باشد و لوله ی تلسکوپی آن امکان دسترسی به نقاط کور منزل را به شما می دهد و سایز آن به کمک قفل گیره ای، ثابت می شود.

جاروبرقی بوش BGL8PRO4

از دیگر ویژگی های قابل توجه این جاروبرقی می توان به Transparent AirBumper برای حفاظت بیشتر مبلمان و دیوار و سری غلتکی قابل تنظیم بسیار کم صدای Silentclean premium برای نظافت قدرتمندتر اشاره کرد.

در یک جمع بندی کوتاه باید گفت، با توجه قدرت موتور نسبتا راضی کننده و امکانات و تجهیزات فراوان آن، میتواند همیاری مناسب نسبت به مدل های مشابه برای شما در جریان نظافت منزل باشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.