جدید جاروبرقی بوش مدل BGC11700 مشاهده عکس بزرگتر

جاروبرقی بوش مدل BGC11700

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

529,000 تومان

Give a Name

وزن 4.7 کیلوگرم - نوع جاروبرقی بدون کیسه - قدرت موتور 1700 وات - دارای سیم جمع کن خودکار - دارای لوله تلسکوپی - دارای فیلتر بهداشتی

محصولات مرتبط

توضیحات

جاروبرقی بوش مدل BGC11700

جاروبرقی های کیسه دارT که از مدت ها پیش رواج داشته اند، کارایی بالایی دارند و رضایت مشتریان را به خوبی جذب کرده اند. اما چندی است جاروبرقی های بدون کیسه نیز وارد بازار شده اند و با وجود مزایا و معایب خود، مورد استقبال قرار گرفته اند.

این مدل از جاروبرقی ها، شما را از خرید پاکت و تعویض آن بی نیاز می کند و ذرات گرد و غبار در مخزن آن ذخیره می شوند و پس از پر شدن باید مواد آلوده ی انباشته شده را خارج کنید و مخزن را بشویید.

این جاروبرقی ها که حجم کمی دارند و بیشتر برای منازل کوچک پیشنهاد می شوند. جاروبرقی بوش مدل BGC11700 با وزن ۴.۷ کیلوگرم ، بدون کیسه می باشد و ذرات گرد و غبار را با موتور ۱۷۰۰ واتی خود جذب می کند. این دستگاه بسیار سبک می باشد و به راحتی قابل جابجایی است.

فیلتر بهداشتی این محصول هوای محیط را پاکسازی کرده و مانع از خروج آلودگی حین استفاده می شود. لوله ی تلسکوپی دستگاه، امکان نظافت نقاط دور از دسترس را فراهم می کند و سیم جمع کن خودکار آن، سیم اضافی را جمع می کند که دست و پاگیر نباشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.