مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

جدید

33,000 تومان

Give a Name

مناسب برای مچ دست - محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن - جنس پلیمر , نئوپرین - استفاده از پارچه‌ی نئوپرنی ضدحساسیت - نحوه بسته شدن چسبی - دارای آتل پلیمری هماهنگ با زاویه‌ی آناتومیک مچ دست - امکان تحرک کافی انگشتان - کشور سازنده ایران - موارد کاربرد سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو آرتریت مچ - سایز محیط مچ دست 13 تا 16 سانتی‌متر

محصولات مرتبط

توضیحات

مچ دست كه عامل پيوند بازو با كف دست ميباشد، محل عبور تاندون هاييست كه به انگشتان منتهي ميشوند، اين ناحيه اما از حمايت كافي از سمت مفاصل و عضلات دريافت نميكند و با فشارهاي كاري زياد، همواره در معرض كشيدگي و آسيب است.

مچ بند طبی Neoprene CTS، از شركت پاك سمن، با محدود كردن حركات مچ دست و حفظ آن در بهترين زاويه به وسيله آتل هاي پليمري هماهنگ شده با زاويه آناتوميك مچ، به بهبود عارضه هاي ايجاد شده در این قسمت ها كمك شاياني میكند.

همچنين در تسهيل فرايند بهبود سندروم تونل كارپال نيز موثر استفاده از این مچ بند طبی بسیار مناسب میباشد.

مچ بند طبی دست راست پاک سمن مدل Neoprene CTS With Hard bar سایز کوچک

به تازگي دو عارضه مچ و كف دست ها شايع شده است كه علت ايجاده آن فشار هاي تحميل شده به عصب هاي موجود در اين نواحي است كه عملكرد طبيعيه دست را مختل ميكند.

بريس فوق، ضمن محدود كردنِ مچ دست، امكان تحرك كافي انگشتان را به مصرف كننده ميدهد؛ همچنين در درمان عارضه هايي از قبيل آرتريت و آرتريت روماتوعيد مچ و استئو آرتريت مچ كمك مینماید.

پليمر و نئوپلين به كار رفته در ساخت محصول تحت عنوان مچ بند طبی پاک سمن Neoprene CTS، مانع ايجاد حساسيت شده و فيزيك این محصول، طوري طراحي شده است كه براي مچ هايي با سايز محيط ١٣تا ١٦ سانتي متر سازگار بوده و به وسيله ي چسب هاي تعبيه شده به راحتي به دور مچ دست راست شما بسته ميشود.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.