مچ بند طبی دست چپ پاک سمن مدل CTS With Hard bar سایز بزرگ

جدید

25,000 تومان

Give a Name

مناسب برای مچ دست - محدود کردن حرکات مچ و حفظ آن در بهترین زاویه‌ی ممکن - جنس پارچه , ابر - استفاده از پارچه‌ی ضدحساسیت - نحوه بسته شدن چسبی - دارای آتل پلیمری هماهنگ با زاویه‌ی آناتومیک مچ دست - امکان تحرک کافی انگشتان - کشور سازنده ایران - موارد کاربرد سندرم تونل کارپال - شکستگی مچ دست - آرتریت و آرتریت روماتوئید مچ - استئو ارتریت مچ - سایز محیط مچ دست 19 تا 22 سانتی‌متر

محصولات مرتبط

توضیحات

مچ بند طبي پاك سمن مدل CTS With Hard bar

مچ بند هاي طبي از جمله محصولات ارتوپدي هستند كه امروزه به علت شيوع بيماري هاي مفصلي كه از شايع ترينه آن ها ميتوان به سندروم تونل كارپال اشاره كرد،كاربرد دارند.

درد سندروم كارپال به انگشتان دست ختم شده و تا حد زيادي حركات اين ناحيه و حتي مچ دست را با مشكل مواجه ميكند. محصولي كه تحت عنوان مچ بند طبي پاك سمن مدل CTS With Hard bar، در اختيار داريد به كمك آتل هاي پليمريه تعبيه شده كه هماهنگي با زاويه ي آناتوميك مچ دست دارد، با محدود كردن حركات مچ و حفظ آن در بهترين زاويه باعث تسريع در فرايند درمان اين عارضه ميشود.

مچ بند طبي مدل CTS With Hard bar، از برند نام آشنا و با كيفيت داخلي، پاك سمن، علاوه بر اين موارد در درمان آرتريت و آرتريت روماتوئيد،استئو آرتريت مچ نيز كمك قابل توجهي ميكند.

مچ بند طبي پاك سمن مدل CTS With Hard bar

پارچه و ابر به كار رفته در این مچ بند، ضد حساسيت بوده و در استفاده طولانی مدت از آن، کمترین عرض و خارش را خواهید داشت. همچنین سایز این مچ بند با توجه به محیط مچ دست شما، از از ١٩ تا ٢٢ سانتر قابل تغییر ميباشد.

این مچ بند، به راحتي با چسب هاي به كار رفته در به بدنه اش، به مچ دست چپ شما ميچسبد و ضمن اينكه امكان تحرك كافي را به انگشتانتان ميدهد و به هيچ وجه قابليت انجام فعاليت روزانه را از شما صلب نمیکند، بلکه موجب تسریع روند بهبود مچ دست شما نیز میشود.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.