گردن بند طبی پاک سمن مدل Soft With Bar سایز بزرگ

جدید

18,400 تومان

Give a Name

جنس ابر , پارچه - تحمل وزن سر و جلوگیری از حرکات اضافی - ضد حساسیت - نحوه بسته شدن چسبی - کشور سازنده ایران - موارد مصرف آرتروز خفیف ، اسپاسم عضلات گردن ، روماتیسم عضلانی گردن - سایز محیط گردن 41 تا 47 سانتی‌متر - دارای دو آتل نرم جهت نگه‌داری بهتر سر و گردن

محصولات مرتبط

توضیحات

گردنبد طبي نرم پاک سمن مدل Soft With Bar

گردنبدهاي طبي، از مجموعه تجهيزات ارتوپدي اند كه در حال حاضر در شركت پاك سمن توليد و عرضه ميشوند. از گردنبندهاي طبي بطور كلي براي درمان انواع درد،ديسك و رماتيسم هاي گردن و يا شكستگي هاي اين قسمت و حتي بعد از عمل هاي جراحي گردن، آرتروز هاي خفيف و اسپاسم هاي عضلات گردن مورد استفاده قرار ميگيرند.

بدون شك هدف جامع استفاده از اين محصول، بي حركت نگه داشتن گردن است كه بسته به نوع سخت و نرم آن، درجه ي اين بي حركت بودن متفاوت ميشود. برند ايراني پاك سمن همواره تلاش داشته تا با به كارگيري تجربه ي ٢٧ ساله و كادر مجرب خود، رضايت مصرف كنندگانش را جلب كند.

گردنبد طبي نرم پاک سمن مدل Soft With Bar، از ابر و پارچه تشكيل و توليد شده است و قابل ذكر است كه الياف بكاربرده شده در تولید آن، ضد حساسيت بوده و از ايجاد حساسيت هاي پوستي در اثر تعريق اين بخش، جلوگيري ميكند.

گردنبد طبي نرم پاک سمن مدل Soft With Bar

در زمان شست و شوی این محصول، از فشردن آن در آب گرم خودداری نمایید، زیرا باعث از دست دادن فرم اولیه و استاندارد آن شده و در بعضی از مواقع، به جای بهبود وضعیت بیمار، با قرار دادن گردن در شرایط نامتعارف، موجب نامساعدتر شدن حال وی میشود.

گردنبد طبي نرم پاک سمن مدل Soft With Bar

این گردنبند، گردن را كاملا بي حركت نميكند؛ بلكه با تحمل وزن سر و گردن به كمك ٢ اتل بكاررفته در آن، حركت اين قسمت ها را محدود كرده و انقباض عضلات را به حداقل ميرساند. همچنينمیتوان با توجه به سايز محيط گردن بيمار از ٤١ تا ٤٧ سانتي متر، سایز آن را تغییر داد و به كمك چسب هاي تعبيه شده بر روي بدنه که به دور گردن بسته ميشود، سر و گردن بیمار را در استانداردترین حالت خود نگه داشت.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.