گردن بند طبی پاک سمن مدل Hard سایز بسیار بزرگ

جدید

31,100 تومان

Give a Name

جنس پلاستیک - جلوگیری‌کننده از حرکت سر و تحمل وزن سر - ضد حساسیت - نحوه بسته شدن ساده کشور سازنده ایران - موارد مصرف لغزش مهره گردن - فتق دیسک گردنی - استئوآرتریت مهره‌های گردنی - سایز محیط گردن 42 تا 46 سانتی‌متر - قابلیت تنظیم در طول و ارتفاع گردن‌بند

محصولات مرتبط

توضیحات

گردن بند طبی پاک سمن مدل Hard سایز بسیار بزرگ

گردن بندهاي طبي شایع ترین بریس های ستون فقرات هستند که به اصطلاح پزشكي به آنها آرتز [ آورتز یا اورتوز / Orthosis ]می گويند. از آرتز برای ثابت نگه داشتن مفصل در جهت های خاص و حرکت آن در جهت دلخوا استفاده میگردد.

آرتز کاربرد های دیگری مانند کاهش نیروی وارده به قسمتی از بدن و همچنین کمک به کسانی که اندامشان دچار شکستگی شده است، میتوان نام برد و از آنها برای بهبود حرکت عضوی از بدن استفاده میشود.

اين گردن بندهاي طبي انواع مختلفی دارند كه بطور كلي به دو دسته سخت"hard" و نرم "soft" ميشود تقسيمشان كرد كه هر كدام از اين دو دسته كاربرد خاص خودشان را دارند.

گردن بند طبی پاک سمن مدل hard

گردن بند طبی پاک سمن مدل hard، يك ارتز از مدل سخت است که از پلي گلاس و پلاستيك ساخته شده است كه استفاده از آن بسيار راحت میباشد. علاوه بر اين، این، بر خلاف مدل نرم آن، نه تنها از چانه بلكه از استخوان پشت سر نیز محافظت می کنند.

چنین چیزی امکان راست کردن گردن بخصوص تا حد ماكسيمم آن را،كاهش ميدهد و از خم و راست كردن گردن به کمک آرتز جلوگيري ميكند. هدف كلي استفاده از گردن بند طبی مدل hard، پيش گيري از لغزش مهره گردن ،فتق دیسک گردنی و استئوآرتریت مهره‌های گردني ميباشد.

قابليت تغيير طول و ارتفاع و همچنين تغيير سايز محيط گردن از٤٢ تا ٤٦ سانتي متر از ويژگي هاي اين مدل است كه به بيمار امكان تنظيم گردنبد طبي را ميدهد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.