گردن بند طبی پاک سمن مدل Philadelphia سایز بزرگ

جدید

36,800 تومان

Give a Name

جنس فوم - انتقال وزن سر به کمربند شانه‌ای جهت بی‌حرکتی کامل حرکات گردن - ضد حساسیت - نحوه بسته شدن چسبی - کشور سازنده ایران - موارد مصرف لغزش مهره گردن - فتق دیسک گردنی - شکستگی مهره‌های گردن - استفاده از فوم ضدحساسیت و سبک - قابل استفاده در زمان رادیوگرافی و MRI - سایز محیط گردن 37 تا 41 سانتی‌متر

محصولات مرتبط

توضیحات

گردن بند طبی پاک سمن مدل Philadelphia سایز بزرگ

گردن بند مدل Philadelphia سایز بزرگ، از سري محصولات توليدي شركت پاك سمن است. شركت پاك سمن با داشتن بيش از دو دهه سابقه و تجربه در زمينه توليد محصولات و تجهيزات ارتوپدي توانسته مصرف كنندگان خود را راضي نگه دارد و از برندهاي تجويزي از سوي پزشكان مربوطه باشد.

گردن بند طبی پاک سمن مدل Philadelphia، با انتقال وزن سر به کمربند شانه‌ای، بیشترین کنترل حرکات و ثبات حركتي سرو گردن را در بین گردنبند های معمول داراست. این محصول برای افرادی که دچار عارضه آرتروز شدید، دیسکوپاتی شده اند، توصیه میشود.

اين مدل درصد زيادی از حركات چرخشي و كششي گردن و سر را كاهش ميدهد و هدف اصلي و كلي استفاده از اين، محصول جلوگيري و كاهش لغزش مهره گردن، فتق دیسک گردنی وشکستگی مهره‌های گردن ميباشد.

گردن بند طبی پاک سمن مدل Philadelphia سایز بزرگ

بدنه گردن بند طبی مدل Philadelphia، از فوم قابل شست و شو تشكيل شده است كه جنس آن بسیار سبک بوده و مواد اولیه آن با پوست بدن سازگاری کامل دارد و مانع ايجاد هرگونه حساسيت پوستي ميشود. 

گردن بند طبی فیلادلفیا، مانعي براي خوردن و آشاميدن نيست و حتي هنگام راديوگرافي و MRI به راحتی قابل استفاده ميباشد. سايز پوششی محيط گردن اين گردنبد طبي، از ٣٧ تا٤١ سانتي متر قابل تنظيم است و در نهايت گردنبد فوق با چسب هاي موجود بر روي بدنه، به گردن بيمار بسته ميشود تا از جابجا شدنش در اثر تكان خوردن بيمار جلوگيري كند.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.