جدید فر توکار بوش مدل HBG43S320I مشاهده عکس بزرگتر

فر توکار بوش مدل HBG43S320I

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

2,819,000 تومان

Give a Name

گنجایش ظرفيت  60 ليتر - جداره‌های پشتی و جانبی اوکسیلیتیک - فر دارای ظرفیت بسیار زیاد با لعاب خاکستری - گرم شدن خودکار و سریع - دارای ساعت الکترونیک - طبقه ریل‌های تلسکوپی قفسه‌ای با قابلیت ترمز - پنکه خنک‌کننده یکپارچه - دارای 1 سینی آلومینیومی شیرینی‌پزی، 1 توری ترکیبی، 1 تابه معمولی - دارای سیستم یکپارچه نظافت - جنس پانل کنترل  شیشه - جنس درب شیشه  - طول سیم برق 95 سانتی متر

محصولات مرتبط

توضیحات

از سری فرهای توکار با کیفیت کمپانی بوش، می توان فر HBG43S320I را نام برد. امروزه فرهای توکار محبوبیت زیادی در بازار دارند، دلیل این امر نیز فضای کمی است که این فرها اشغال می کنند و کاملا متناسب با آشپزخانه های کوچک طراحی شده اند.

فر توکار بوش مدل HBG43S320I، با گنجایش ۶۰ لیترT دارای قابلیت گرم شدن خودکار و سریع می باشد و ۷ برنامه ی پخت شامل حرارت معمولی، هوای گردشی، حرارت از پایین، گریل با هوای داغ، گریل متغیر تمام عرض، گریل متغیر نیم عرض و یخ زدایی دارد. ابعاد این فر، ۵۹.۵×۵۴.۸×۵۹.۵ سانتی متر بوده و توان مصرفی آن، ۳۵۰۰ وات می باشد.

فر توکار بوش مدل HBG43S320I

حرارت معمولی و گردشی برای گرم کردن غذا و یا مغز پخت کردن آن مناسب می باشد، حرارت از پایین برای زمانی است که می خواهید قسمتی از غذا بیشتر بپزد و یا سرخ شود. گریل نیز به سرخ و برشته کردن غذا کمک می کند و اما قابلیت بسیار مفید یخ زدایی، برای زمانی مناسب است که بلافاصله پس از خارج کردن مواد غذایی از فریزر، قصد پخت آن را دارید و نمی خواهید عملی شیمیایی روی آن صورت گیرد.

جنس پانل کنترل درب فر توکار بوش مدل HBG43S320I، شیشه ای می باشد و شما می توانید بر تمام مراحل پخت نظارت داشته باشید. همچنین درب این فر از نوع Soft close می باشد و به آرامی و راحتی، باز و بسته می شود.

این فر با لعاب خاکستری، دارای سیستم یکپارچه نظافت می باشد که با کاهش نشت و کثیفی حین پخت غذا، باعث می شود نظافت آن بسیار جزئی و راحت صورت گیرد.

این محصول دارای جداره های پشتی و جانبی اوکسیلیتیک بوده و طبقه ریل های تلسکوپی قفسه ای آن دارای قابلیت ترمز می باشند. از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به پنکه خنک کننده ی یکپارچه، ساعت الکترونیک و سیم برق ۹۵ سانتی متری اشاره کرد.

همچنین هنگام خرید این محصول یک سینی آلومینیومی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی و یک تابه معمولی جهت سهولت در آشپزی، به شما تعلق خواهد گرفت.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.