جدید فر بخارپز کامپکت بوش مدل CSG656BS1I مشاهده عکس بزرگتر

فر بخارپز کامپکت بوش مدل CSG656BS1I

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

5,785,000 تومان

Give a Name

با داشتن پوشش مخصوصی که به طور خودکار دوده‌ها را جذب می‌کند، تقریباً هیچ نیازی به نظافت وجود ندارد - کارکرد مایکروویو: برای گرم کردن یا پخت و پز سریع با هوای داغ - تنظیم خودکار بهترین نوع حرارت، دما و زمان برای غذاهای بی‌شمار - ابعاد محصول (میلی‌متر): 455 × 595 × 548 - جنس درب از شیشه می باشد - دارای روش های پخت هوای داغ چهاربعدی، حرارت از پایین، حرارت معمولی، یخ‌زدایی، تخمیر، گریل تمام‌عرض، گریل نیم‌عرض، هوای داغ بهینه، گریل با هوای داغ، پخت با دمای پایین، تنظیمات پیتزا، از پیش گرم کردن، بازتولید، 100% بخار، گرم کردن

محصولات مرتبط

توضیحات

یک فر بخارپز خوب، می تواند نقش فر، مایکروویو و بخار پز را در آشپزخانه ی شما ایفا کند. فر بخارپز CSG65BS1I ساخت کمپانی بوش، یک فر چند کاره می باشد. این فر شما با بخارپز کردن مواد غذایی، باعث می شود مواد مغذی حفظ شوند و همچنین غذاها نرم و مغزپخت شوند.

از روش های پخت این محصول می توان هوای داغ ۴ بعدی، حرارت از پایین و حرارت معمولی را نام برد. به کمک هوای داغ ۴ بعدی، گرما از هر جهت به مواد غذایی می رسد و باعث پخت یکسان در مدت زمان کوتاه می شود ولی اگر بخواهید می توانید از حرارت پایین نیز برای پخت استفاده کنید.

همچنین فر بخارپز CSG65BS1I، مجهز به قابلیت تخمیر و یخ زدایی می باشد. یخ زدایی که یکی از مهم ترین قابلیت های فرها و مایکروویوها می باشد. به شما این امکان را می دهد که مواد غذایی فریز شده را بالافاصله پس از خارج کردن از فریزر، بدون انجام فعل و انفعالات شیمیایی یخ زدایی کنید. این فر دارای قابلیت گریل تمام عرض و نیم عرض می باشد که با استفاده از المنت های حرارتی به سرخ و برشته کردن غذا کمک می کند.

کاربرد مایکروویو در این فر شامل گرم کردن یا پخت و پز سریع با هوای گرم می باشد، این محصول بهترین نوع حرارت، دما و زمان را بصورت خودکار برای بی شمار غذا تنظیم می کند.
فر پخارپز CSG656BS1I با داشتن پوشش مخصوص که به طور خودکار دوده ها را جذب می کند، تقریبا هیچ نیازی به نظافت ندارد. درب شیشه ای این دستگاه به شما این امکان را می دهد که تمام مراحل پخت را زیر نظر داشته باشید و دیگر نیازی نیست برای اطلاع از مرحله ی پخت در فر را باز و بسته کنید.

نمایشگر لمسی TFT این فر، وضوح و کیفیت بالایی دارد و مصرف انرژی آن بسیار پایین است. از دیگر امکانات این محصول می توان به برنامه پخت و بوزدایی، تنظیم زمان، تنظیمات پیتزا و هوای داغ بهینه اشاره کرد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.