جدید فر توکار بوش مدل BER634GS1I مشاهده عکس بزرگتر

ماکروفر توکار بوش مدل BER634GS1I

جدید

4,589,000 تومان

Give a Name

دارای صفحه نمایش - دارای  لامپ LED  - توان مصرفی ۹۰۰ وات - حجم مخزن: 21 لیتر -  صفحه گردان دارای روشنایی و کنترل لمسی - دارای یک تابه شیشه ای و یک توری - سطح داخلی مخزن: استیل ضد زنگ - دارای قفل کودک - دارای ۱۰ برنامه خودکار پیش تنظیم - دارای گریل با سرعت بالا - درب از پهلو بازشو: باز شدن راحت درب به لطف قرار گرفتن لولا در سمت راست

محصولات مرتبط

توضیحات

ماکروفر توکار بوش مدل BER634GS1I، با ظرفیت ۲۱ لیتر، سطح داخلی استیل ضد زنگ دارد که به راحتی تمیز میشود و باعث سالم ماندن مواد غذایی و بدنه داخلی دستگاه میگردد. از قابلیت های این دستگاه می توان به ماکروویو، گریل و یخ زدایی اشاره کرد. قابلیت گریل با استفاده از المنت های حرارتی، غذا را سرخ و برشته می کند و با سیستم یخ زدایی، که یکی از مفیدترین قابلیت های ماکروفر می باشد، به شما این امکان را می دهد که مواد غذایی فریز شده را درون ماکروفر قرار دهید و در کمترین زمان بدون انجام عمل شیمیایی، گرم کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ماکروفر توکار بوش BER634GS1I

این ماکروفر دارای صفحه نمایش با کنترل لمسی بوده و غیر از لامپ LED موجود در دستگاه، صفحه گردان آن نیز دارای روشنایی می باشد.
ماکروفر توکار BER634GS1I دارای قفل کودک بوده تا اطمینان یابید که کودکتان نمی تواند ب آن کار کند و با درب شیشه ای خود، امکان مشاهده ی مراحل پخت را به شما می دهد. این محصول همچنین دارای صفحه گردان، یک تابه شیشه ای و یک توری قابل استفاده در ماکروفر برای گرم کردن، گریل و... می باشد. این ماکروفر توکار بوش، دارای ۱۰ برنامه خودکار پیش تنظیم برای سهولت استفاده می باشد. از ویژگی های دیگر این دستگاه، باز شدن راحت درب به لطف قرار گرفتن لولا در سمت راست می باشد. این محصول همچنین دارای کنترل خودکار وزن نیز می باشد تا در صورت سنگین بودن مواد غذایی آسیبی به دستگاه وارد نشود و شمارا مطلع سازد.

جمع بندی

ماکروفر توکار بوش مدل BER634GS1، دارای حجم مخزن ۲۱ لیتر می باشد که سطح داخلی تمام استیل آن، امکان تمیز کردن راحت و همچنین سالم ماندن مواد غذایی را بوجود می آورد. این ماکروفر دارای گریل با سرعت بالا و قابلیت بسیار مفید یخ زدایی بدون انجام عمل شیمیایی بوده که از مزیت های این دستگه نسبت به محصول های مشابه و هم رده خود میباشد. از ویژگی های دیگر دستگاه BER634GS1، می توان به دارا بودن یک تابه شیشه ای، توری، بازشدن درب از پهلو، ۱۰ برنامه پیش تنظیم و صفحه نمایش با کنترل لمسی اشاره کرد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.