بلوری کامل آمیکو با یک عدد لامپ اضافه برند کوکما

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

31,000 تومان

Give a Name

زه و بلوری فلزی و ضخیم - دارای آبکاری level 7 - آبکاری با نیکل و کروم - دوام و ماندگاری بالا در آب و هوای مختلف نظیر آب و هوای شرجی - جنس شیشه جلو از شیشه - مقاومت خوب فلز و شیشه در مقابل حرارت و ضربه -  کاسه چراغ این محصول از مواد دست اول و از پلاستیکی به نام ABS ساخته شده است - خاصیت عایق بودن نسبت به برق - دارای دو عدد لامپ گازی با طول عمر و میزان نوردهی بالا - شیشه لامپها کوارتزی - مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی - زغال چراغ سرامیکی

محصولات مرتبط

توضیحات

بلوری کامل آمیکو کوکما دارای مشخصات زیر است:

1- زه این محصول فلزی و ضخیم است و دارای آبکاری level 7 می باشد.
2- بلوری(رفلکتور) این محصول فلزی و ضخیم است و دارای آبکاری level 7 می باشد.این آبکاری به جای آنکه با روی انجام شود با نیکل و کروم انجام شده و دوام و ماندگاری آن در آب و هوای مختلف نظیر آب و هوای شرجی نسبت به آبکاری با روی و آبکاری level 5 یا level 3 بیشتر است، بنابراین نور به نحو مناسبی منعکس می شود و طول عمر بالایی دارد.
3- شیشه جلوی این محصول از جنس شیشه است و طوری طراحی شده است که نور لامپ را در محدوده دید موتورسوار متمرکز می کند و از هدر رفتن نور لامپ جلوگیری می کند.
4- یکی از دلایلی که در این محصول از زه و بلوری فلزی به جای پلاستیکی و از شیشه به جای تلق استفاده شده است، مقاومت خوب فلز و شیشه در مقابل حرارت است. در صورتی که از پلاستیک و تلق استفاده می شد، بدلیل حرارت بالای لامپ، سریعا ظاهر بلوری و تلق تغییر کرده و در انعکاس و تمرکز نور در محدوده دید موتورسوار کارایی خود را از دست می دهند.
5- کاسه چراغ این محصول از مواد دست اول و از پلاستیکی به نام ABS ساخته شده است. ABS پلیمری است که خواص مکانیکی، حرارتی و الکتریکی خوبی دارد. این پلیمر در مقابل ضربه و حرارت مقاوت مناسبی دارد و همچنین خاصیت عایق بودن نسبت به برق دارد.
6- دو عدد لامپ گازی با طول عمر و میزان نوردهی بالا در این محصول قرار دارد که یکی از آنها اضافه و به رنگ آبی است. شیشه لامپها کوارتزی است. این شیشه ها در مقایسه با سایر شیشه ها دارای پایین ترین مقدار انبساط حرارتی هستند و مقاومت بالایی در برابر شوک حرارتی دارند.
7- زغال چراغ بکار رفته در این محصول سرامیکی بوده و در مقابل حرارت بالای لامپ کاملا مقاوم است.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.