از بين 27 راي

شیر بنزین CG و CDI با صافی بنزین و شلنگ برند کوکما
شیر بنزین CG و CDI با صافی بنزین و شلنگ برند کوکما

توجه: در انتخاب رنگ و گارانتي محصول، دقت نماييد.

قيمت کالا 5,500 تومان

 • همراه محصول: یک صافی اضافه، یک شلنگ و دو عدد خار شلنگ
 • مقاوم در برابر ضربه های احتمالی:
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی:
 • ساخته شده از: آلومینیوم آلیاژی مرغوب
 • جنس لوله داخل صافی: مسی
 • مهره ها: دو مهره ، برای موتور CG و موتور CDI قابل استفاده
 • جنس صافی بنزین: پلی استایرن یا پلاستیکی به نام کریستال
 • صافی بنزین: دارای سه مدل چهارگوش، گرد و مسی
 • نمايش بيشتر
  • نقد و بررسي تخصصي
  • مشخصات فني
  • نظرات کاربران

  کوکما، برند با کيفيت لوازم يدکي موتورسيکلت است. اکثر لوازم يدکي کوکما متعلق به موتورسيکلت هوندا 125 سي‌سي مي‌باشد. موسسين کوکما در سال 1370 فعاليت خود را در بازار لوازم يدکي موتورسيکلت آغاز و با کسب تجربه لازم در سال 1382 اقدام به واردات قطعات موتورسيکلت با برند کوکما از کشور چين کردند. در سال‌هاي ابتدايي واردات بدليل نداشتن سيستم نظارت و کنترل در کشور چين، انتظارات موسسين کوکما از کيفيت لوازم يدکي وارداتي محقق نشد. دستيابي به هدف افزايش کيفيت لوازم يدکي موتورسيکلت، آن هم در بازاري که از قطعات بي‌کيفت چيني اشباع شده بود، ما را بر آن داشت که در سال 1384 با اخذ مجوز صادرات از کشور چين، اقدام به تاسيس شرکتي تجاري در چين به عنوان دفتر خريد کوکما نماييم. پس از افتتاح دفتر چين، تمامي تلاش مجموعه معطوف افزايش کيفيت محصولات کوکما گرديد. بطوريکه در حال حاضر قطعات موتورسيکلت در حال ساخت و سپس قبل از حمل توسط دفتر چين کنترل و بررسي مي‌شوند. برخي از محصولات کوکما توسط آزمايشگاه‌هاي مربوطه مورد تست و آزمايش قرار مي‌گيرند و گواهي‌نامه‌هاي کيفيت براي آنان صادر مي‌شود. پس از انجام کنترل‌هاي لازم و اطمينان از با کيفيت بودن و استاندارد بودن قطعات، حمل آنها به ايران در دستور کار قرار مي‌گيرد. در حال حاضر دفتر خريد کوکما در چين با کسب تجربه 10 ساله و فعاليت کارشناسان و متخصصين چيني تحت مديريت ايراني و شناخت اکثر قريب به اتفاق توليدکنندگان مطرح لوازم يدکي موتورسيکلت در چين، در حال فعاليت است. فعاليت مناسب اين دفتر باعث ارتقاي روزافزون کيفيت محصولات کوکما است.
  در راستاي حفظ رضايت مشتريان و جذب اطمينان آنها در مورد کيفيت، ضمانت و گارانتي 6 ماهه الي يک ساله بر روي تمامي محصولات کوکما قرار داده شده است. بدين منظور چنانچه هر يک از قطعات مشکلي داشته باشد، با يک قطعه نو جايگزين مي‌گردد.
  علاوه بر وسواس خاص بر روي کيفيت محصولات کوکما، تلاش ويژه‌اي براي ارتقاي بسته‌بندي آن‌ها انجام شده است. رويه و سياست در مورد بسته‌بندي لوازم يدکي کوکما آن است که در راستاي افزايش صرفه اقتصادي مصرف‌کنندگان و جلوگيري از هدر رفتن منابع، طوري عمل شود که بسته‌بندي‌ها قابل استفاده مجدد باشد. بسياري از بسته‌بندي‌هاي جديد محصولات کوکما خاص، جذاب و قابل استفاده مجدد توسط مشتريان و موتورسازان مي‌باشد.

  

  شیر بنزین CG و CDI با صافی بنزین و شلنگ برند کوکما

  سایر ویژگی ها

  همراه محصول یک صافی اضافه، یک شلنگ و دو عدد خار شلنگ
  مقاوم در برابر ضربه های احتمالی دارد
  مقاوم در برابر زنگ زدگی دارد
  ساخته شده از آلومینیوم آلیاژی مرغوب
  جنس لوله داخل صافی مسی
  مهره ها دو مهره ، برای موتور CG و موتور CDI قابل استفاده
  جنس صافی بنزین پلی استایرن یا پلاستیکی به نام کریستال
  صافی بنزین دارای سه مدل چهارگوش، گرد و مسی

  نقد و بررسي و امتياز شما به اين محصول

  شما ميتوانيد براي کمک به ديگر کاربران در خريد اين محصول، در اين بخش نظرات خود را ارسال نماييد.

  تا به حال براي "شیر بنزین CG و CDI با صافی بنزین و شلنگ برند کوکما"، نقدي نوشته نشده است. اولين نفري باشيد که براي اين محصول، نقد مينويسيد!

  محصولات مرتبط با این کالا