جدید چراغ مطالعه مهندسی مشکی مشاهده عکس بزرگتر

چراغ مطالعه مهندسی مشکی

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

45,000 تومان

مناسب برای مهندسین و طراحان - قابلیت نوردهی بالا برای عکاسی - دارای بازوهای حدود 40 سانت - بدون پایه - با گیره چفت شونده بر روی میز

محصولات مرتبط

توضیحات

یکی از اعضای مهم بدن چشم ها هستند که سلامت آنها اهمیت فوق العاده ای داشته و در صورت عدم سلامت مشکل هایی از جمله اختلال در سایر اعضای بدن را ایجاد می کند.
برای مراقب هر چه بیشتر از این مهم باید عوامل زیادی از جمله کنترل روشنایی در هنگام مطالعه در نظر گرفته شود. روشنایی مخصوص مطالعه باید هماهنگ با عادت ها و سلایق شما باشد تا در مطالعه های طولانی مدت، احساس خستگی و کلافگی نداشته باشید.

امروزه چراغ های مطالعه در سایزهای مختلف و طرح و رنگ های متنوع در بازار وجود دارند. اگر عادت به نشستن و مطالعه‌ کردن دارید حتما یک چراغ مطالعه‌ ی مناسب برای خود خریداری کنید.

چراغ مطالعه مهندسی مشکی رنگ، مناسب برای مهندسین خوش ذوق و خوش سلیقه ساخته شده است. این چراغ مطالعه مهندسی مشکی بسیار زیبا، دارای قابلیت نوردهی بالایی است که در عکاسی هم کارایی بالایی دارد.

این چراغ مطالعه مهندسی بدون پایه بوده و برای استفاده از آن، از گیره ی چفت شونده بر روی میز در فاصله‌ ای مناسب استفاده می شود که برای کسانی که عادت به مطالعه ی نشسته یا کار های فنی که نیاز به پخش نور از بالای سر به صورت ایده آل دارد توصیه می شود.

چراغ مطالعه مهندسی یاد شده دارای بازوهای 40 سانتی است که با نور مناسبی که دارد قدرت پخش نور و نمایش بیشتر و هر چه بهتر را فراهم می کند.

اگر شما از جمله مهندسانی هستید که به سلامت بدن و زیبایی محل کار خود اهمیت می‌دهید داشتن یک چراغ مطالعه مهندسی زیبا که دارای بهترین قیمت و تضمین شده است برای شما خالی از لطف نیست.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.