جدید کولر گازی اسپلیت ال جی  مدل AV126MTQ مشاهده عکس بزرگتر

کولر گازی اسپلیت ال جی مدل AV126MTQ

جدید

2,990,000 تومان

Give a Name

نوع کمپرسور:اینورتر (Inverter) - کشور سازنده: کره - ابعاد (عرض، ارتفاع، عمق) واحد داخلی : 21 × 28.5 × 88.5  - واحد خارجی : 23 × 48.3 × 71.7 - سیستم :سرمایشی و گرمایشی -مشخصات فیلتر:دارای فیلتر محافظ دوگانه Dual - فیلتر Multi - Protection - فیلتر Plasmaster - رده انرژی : A+ یا A- سری : Titan Artcool Inverter - توانظرفیت سرمایش: 13788 وظرفیت گرمایش:17406 - امکانات :اینورتر - سیستم خواب راحت - تمیز کننده خودکار - سایز :12000 - پرتاب باد :تا 12 متر  - کنترل از راه دور  - چرخش و نوسان هوای خنک :در 4 جهت  - آیونایزر Plasmaster : دو میلیون یون پلاسمستر - میزان نویز فشار صدا (داخلی 19و خارجی 47 دسی بل) - وزن (داخلی 11 و خارجی 28 کیلو) - جریان نامی سرمایش 4.6 آمپر- جریان نامی گرمایش 4.65 آمپر- نوع برق مصرفی: تک فاز - لوله مایع 1.4و لوله گاز3.8 اینچ - حداکثر طول لوله کشی 15 متر و حداکثر ارتفاع لوله کشی 7 متر - بازده انرژی در سرمایش 3.47 و گرمایش 3.81 

محصولات مرتبط

توضیحات

اسپیلت AV126MTQ سری Titan Artcool Inverter

اسپیلت AV126MTQ سری Titan Artcool Inverter محصول جدیدی از شرکت ال جی ساخت کشور کره می باشد. این دستگاه با ابعاد داخلی 21 × 28.5 × 88.5 و ابعاد خارجی 23 × 4.8 × 71.7 و وزن داخلی 11 و خارجی 28 کیلوگرم و سایز 1200 که مناسب برای فضای 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.7 متر ) می باشد ، می تواند باد را تا 12 متر در 4 جهت در سرتاسر محیط هدایت کرده و فضایی خنک را در فضاهای بزرگ بطور یکسان بوجود آورد . برق مصرفی آن تک فاز است و لوله مایع دستگاه 1.4 و لوله گاز 3.8 اینچ می باشد همچنین حداکثر طول لوله کشی آن 15 متر و حداکثر ارتفاع لوله کشی 7 متر می باشد . این محصول با بهره گیری از نسل جدید کمپرسورهای اینورتر ، مشکل اصلی اسپیلت ها که مصرف بالای انرژی و در نتیجه هزینه ی بالای برق بود را تا حدودی حل کرده است و رده انرژی آن A+ می باشد و همانطور که می دانید ویژگی که اسپیلت ها را از کولر های آبی و ... متمایز ساخته ، داشتن هر دو سیستم گرمایشی و سرمایشی است ، که در این دستگاه توان ظرفیت سرمایشی 13788 و گرمایشی 17406 می باشد . ویژگی دیگر این محصول تولید صدای بسیار کم است ، بطوریکه دارای میزان نویز فشار صدای داخلی 19 و خارجی 47 دسی بل می باشد . فیلتر محافظ دوگانه Dual ، در ابتدا ذرات گرد و غبار موجود در هوا را از محیط میگیرد همچنین این دستگاه با دارا بودن فیلتر پلاس مستر آیونایزر ، قابلیت تولید 2 میلیون یون در هر دقیقه دارد که باعث از بین رفتن تمام ذرات آلرژی زا ، ویروس ها ، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا میشود و تمام وسایل موجود در محیط از جمله مبل ، پرده و لباس ها را هم یونیزه میکند . همچنین فیلتر Multi protection که به فناوری 3M تجهیز شده است ، با استفاده از بارهای الکتروستاتیکی ، مواد حساسیت زای معلق در هوا و ویروس ها را تا 99.9% در ظرف چند دقیقه از محیط گرفته و آن هارا غیر فعال میکند . تمیز کننده ی خودکار این اسپیلت نیز قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع محیط می باشد و سیستم خواب راحت آن ، به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار ، دما را یک درجه افزایش میدهد و این فرآیند در زمان استراحت ، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود و محیطی بسیار آرام و راحت را ایجاد میکند .
جریان نامی سرمایش اسپیلت AV126MTQ ؛ 4.6 آمپر و گرمایش آن 4.65 آمپر می باشد همچنین بازده انرژی در سرمایش دستگاه 3.47 و در گرمایش 3.81 است.

جمع بندی

اسپیلت AV126MTQ سری Titan Artcool Inverter

اسپلیت ال جی مدل AV126MTQ با وزن داخلی ۱۱ و خارجی ۲۸ کیلوگرم، لوله مایع ۱.۴ و لوله گاز ۳.۸ اینج، طول لوله کشی ۱۵ و ارتفاع لوله کشی ۷ متر و همچنین میزان صدای ۱۹ دسی بل، دارای کمپرسور اینورتر میباشد که میزان انرژی مصرفی را تا ۶۰% کاهش میدهد. توان ظرفیت سرمایشی این دستگاه ۱۳۷۸۸ و گرمایشی آن ۱۷۴۰۶ است. این اسپلیت مجهز به فیلترهای Dual, multi protection و plasmaster میباشد که موجب نابودی میکروب ها و باکتری های محیط میشوند. از دیگر امکانات این محصول میتوان به سیستم خواب راحت، کنترل از راه دور و تمیز کنندگی خودکار اشاره کرد بدین صورت که قادر به دفع باکتری ها و بوی نا مطبوع فضا ی اتاق می باشد. این دستگاه با سایز ۱۲۰۰۰، میتواند باد را تا ۱۲ متر در ۴ جهت در محیط پرتاب کند. جریان نامی سرمایش آن ۴.۶ و گرمایش ۴.۶۵ می باشد. همچنین بازده انرژی این اسپلیت در سرمایش ۳.۴۷ و در گرمایش ۳.۸۱ است.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.