جدید Samsung RT45S Refrigerator مشاهده عکس بزرگتر

Samsung RT45S Refrigerator

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

2,430,000 تومان

Give a Name

گنجایش یخچال 276 لیتر - گنجایش فریز 87 لیتر - عمق با درب 715 میلی‌متر - فاقد آبسردکن و یخساز بیرونی - دارای  یخساز دستی - دارای  طبقات شیشه ای - دارای  فیلتر بو زدایی - دارای  هشدار درب -  قابلیت خنک سازی سریع Power Cool - دارای محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار Moist Fresh Zone - دارای روشنایی داخلی LED

محصولات مرتبط

توضیحات

یخچال فریزر سامسونگ RT45S

یخچال فریزر سامسونگ RT45S از سری یخچال فریزرهای بالا پایین کمپانی نام آشنای سامسونگ می باشد. این یخچال با ارتفاع ۱۷۱۵ میلی متر و عمق ۷۱۵ میلی متر، فاقد آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد، اما دارای یخساز دستی است. در این دستگاه، گنجایش یخچال ۲۷۶ لیتر است که دارای طبقات شیشه ای، محفظه میوه و سبزیجات با انتخاب رطوبت خودکار(Moist Fresh Zone) می باشد.

همچنین یخچال فریزر RT45S مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال است که شرکت سامسونگ با بکار گیری این تکنولوژی توانسته با تبدیل برق شهری به مستقیم و برگرداندن مجدد آن، موتور کمپرسور یخچال های خود را به صورت هوشمند به کنترل درآورد. این سیستم باعث جلوگیری از خاموش و روشن شدن های متناوب موتور یخچال فریزر RT45S گردیده و علاوه بر بالا بردن طول عمر مفید دستگاه و کاهش چشمگیر صدای تولیدی آن، باعث صرفه جویی ۴۰ درصدی در مصرف انرژی شده، ماندگاری مواد غذایی را افزایش داده و جریان برودتی یکنواختی را در طبقات ایجاد می کند.

یخچال فریزر RT45S که در قسمت بالای یخچال، فریزری با گنجایش ۸۷ لیتر دارد، دارای فیلتر بوزدایی می باشد که با کمک این فیلتر از مخلوط شدن بوی مواد غذایی مختلف جلوگیری می کند. این محصول همچنین دارای هشدار درب می باشد که در صورت بازماندن بیش از حد درب، به شما اخطار می دهد.

از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به قابلیت خنک سازی سریع (power cool) و روشنایی داخلی LED که مصرف انرژی کمی دارد اشاره کرد. یخچال فریزر بالا پایین RT45S با گارانتی سام سرویس و رتبه انرژی +A با رنگ سفید و نقره ای، برای فضاهای محدود انتخاب مناسبی می باشد.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.