Samsung RT81BPN Refrigerator

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

4,280,000 تومان

Give a Name

گنجایش یخچال 407 لیتر - گنجایش فریز 153 لیتر - تعداد طبقات 3 عدد - تعداد طبقات درب 4 عدد - دارای لامپ یخچال - دارای اخطار باز ماندن درب - دارای آبسردکن و یخساز بیرونی - مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال - با جریان برودتی یکنواخت در طبقات -  دارای محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش - مجهز به نورافشانی LED - دارای صفحه نمایشگر دیجیتال

محصولات مرتبط

توضیحات

یخچال فریزر بالا و پایین سامسونگ مدل RT81BPN

یخچال فریزر بالا سامسونگ مدل RT81BPN ، از مدل های تقریبا کامل یخچال های بالا پایین این شرکت می باشد. این محصول همانند دیگر محصولات جدید سامسونگ مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال می باشد که جریان هوای برودتی یکنواختی را در تمام طبقات بوجود می آورد.

از مزیت های این تکنولوژی به کنترل در آوردن موتور کمپرسور یخچال به صورت هوشمند، جلوگیری از خاموش و روشن شدن های متناوب، بالا بردن عمر مفید دستگاه و صرفه جویی ۴۰ درصدی در مصرف انرژی می باشد.

همچنین سامسونگ با بکارگیری این فناوری موفق به بالا بردن عمر مفید یخچال فریز RT81BPN شده و صدای دستگاه را به طور چشمگیری کاهش داده است.

یخچال فریزر بالا RT81BPN با ارتفاع ۱۸۵۳، عمق ۷۴۱ و پهنای ۸۳۶ میلی متر دارای فریزر با گنجایش ۱۵۳ لیتر می باشد که ۲ طبقه در داخل و ۲ طبقه در درب آن طراحی شده همچنین این محصول دارای آبسرد کن و یخساز بیرونی برای سهولت در استفاده، می باشد. این یخچال فریزر، با وزن ۹۹ کیلوگرم و گنجایش کل ۲۷ فوت دارای لامپ یخچال و اخطار باز ماندن درب نیز می باشد.

این یخچال فریزر، یخچال با گنجایش ۴۰۷ لیتر، دارای ۳ طبقه در داخل و ۴ طبقه در درب می باشد. علاوه بر این دارای محفظه ی مخصوص با انتخاب میزان سرمایش است که به شما این امکان را می دهد که درجه ی سرمای مورد نیاز ماده ی غذایی را به دلخواه خود انتخاب کنید.

یخچال فریز سامسونگ مدل RT81BPN، مجهز به نور افشانی LED بوده و دلیل استفاده از این چراغ، کم مصرف بودن و اشغال فضای اندک در یخچال می باشد. همچنین این محصول مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال می باشد که به راحتی میتوانید تغییرات لازم را ایجاد کنید.

یخچال فریز سامسونگ مدل RT81BPN

همچنین این یخچال فریزر، با ایجاد جریان برودتی یکنواخت در طبقات، باعث میشود تا به مواد غذایی داخل یخچال، کمترین ضرری وارد نگردد و از فساد و بد بو شدن آنها جلوگیری میکند.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.