Samsung RT81KPN Refrigerator

جدید

4,099,000 تومان

Give a Name

گنجایش یخچال 407 لیتر - گنجایش فریز 153 لیتر - تعداد طبقات 4 عدد - تعداد طبقات درب 4 عدد - دارای لامپ یخچال - فاقد یخساز خودکار - دارای اخطار باز ماندن درب - دارای آبسردکن و یخساز بیرونی - مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال - با جریان برودتی یکنواخت در طبقات - دارای محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش - مجهز به نورافشانی LED - دارای بوگیر - دارای صفحه نمایشگر دیجیتال

محصولات مرتبط

توضیحات

یخچال فریزر RT81KPN

شرکت سامسونگ که در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در کره ی جنوبی شروع به کار کرد، امروزه محصولاتی با کیفیت در زمینه ی صنایع شیمیایی، الکترونیک، پزشکی، مخابراتی و... وارد بازار می کند. یخچال فریزر RT81KPN با گنجایش کل ۲۷ فوت و وزن ۹۹ کیلوگرم، از سری یخچال فریزر های بالا و پایین جدید این برند می باشد. این محصول یخچال دارای ۴ طبقه است و گنجایش آن ۴۰۷ لیتر می باشد. لامپ تعبیه شده در یخچال از نوع LED می باشد که مصرف انرژی کمتری دارد. همچنین این محصول مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال نیز میباشد. شرکت سامسونگ با بکارگیری تکنولوژی اینورتر توانسته است با تبدیل برق شهری به برق مستقیم و برگرداندن مجدد آن، دور موتور کمپرسور یخچال های خود را به صورت هوشمند به کنترل درآورد. این سیستم باعث جلوگیری از خاموش و روشن شدن های متناوب موتور دستگاه گردیده و علاوه بر بالا بردن طول عمر مفید دستگاه و کاهش چشمگیر صدای تولیدی آن، باعث صرفه جویی ۴۰ درصدی در مصرف انرژی شده و ماندگاری مواد غذایی را نیز افزایش می دهد. اییخچال فریزر RT81KPN، جریان برودتی یکنواختی را در تمام طبقات ایجاد می کند؛ ولی شما می توانید با گذاشتن مواد غذایی در محفظه ی مخصوص، میزان سرمایش مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین یخچال فریزر RT81KPN دارای بوگیر بوده و فاقد یخساز خودکار میباشد؛ اما دارای آبسرد کن با طراحی منحصر بفرد و یخساز بیرونی است. همچنین در صورتی که فراموش کنید و درب یخچال بیشتر از حد مجاز باز بماند، آلارم اخطار آن به صدا در می آید! فریزر نصب شده در بالای یخچال دارای ۲ طبقه داخلی و ۲ طبقه در درب می باشد و گنجایش آن ۱۵۳ لیتر است. این محصول از گروه سامسونگ، با طراحی زیبا و اندازه ی مناسب، بسیار کم مصرف می باشد و رتبه انرژی آن +A است.
جمع بندی

یخچال فریزر RT81KPNیخچال فریزر RT81KPN

یخچال فریزر RT81KPN از سری یخچال فریزر های بالا و پایین شرکت سامسونگ می باشد که با گنجایش یخچال ۴۰۷ لیتر و گنجایش فریزر ۱۵۳ لیتر، دارای ۴ طبقه در یخچال، ۴ طبقه در درب یخچال، ۲ طبقه در فریزر و ۲ طبقه در درب فریزر می باشد. این محصول همانند دیگر محصولات شرکت سامسونگ مجهز به تکنولوژی اینورتر برای کارایی بیشتر دستگاه، مصرف انرژی کمتر و ماندگاری بالای مواد غذایی است. این دستگاه دارای بوگیر، آبسرد کن؛ یخساز بیرونی، لامپ LED، اخطار باز ماندن درب می باشد و همچنین توانایی برقراری جریانی یکنواخت در طبقات را دارد و با دارا بودن محفظه ی مخصوص، می توانید از صفحه نمایشگر دیجیتال روی درب، میزان سرمایش مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.